Фудбалери Манчестер ситија победили су данас Хадерсфилд у гостима са 3:0, у 23. колу Премијер лиге.

Стрелци су били Данило у 18, Рахим Стерлинг у 54. и Лерој Сане у 56. минуту.

Сити је други са 56 бодова, четири мање од водећег Ливерпула.

Хадерсфилд је последњи на табели са 11 бодова, чак 10 мање од Њукасла који је на месту које обезбеђује опстанак у енглеском првенству.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: БУНДЕСЛИГА: Тријумф Херте у Нирнбергу, опорављени Грујић међу стартерима

Фудбалери Тотенхема победили су Фулам у гостима са 2:1.

Тотенхем је победио после преокрета, пошто је Фулам водио од 17. минута аутоголом Фернанда Љорентеа.

Деле Али је изједначио у 51, а победу Тотенхему у трећем минуту надокнаде донео је Хери Винкс.

Српски фудбалер Александар Митровић играо је целу утакмицу за Фулам и добио је жути картон.

Тотенхем има 51 бод и трећи је на табели, са девет мање од водећег Ливерпула, а пет од другопласираног Манчестер ситија.

Фулам је и даље претпоследњи, 19. у енглеском првенству са 14 бодова, седам мање од Њукасла који је на 17. месту које гарантује опстанак.