МОГЛИ су гости у Јерменију да понесу пуну мрежу лопти, али су и три довољне. Млади и полетни тим Чукаричког успео је да нападачком и додминантом игром оствари лепу победу против Банантса која је могла да буде и убедљивија – 3:0 (1:0).Са овим капиталом, још више жељом и приступом, „брђани“ не би требало да имају већих проблема у реваншу првог кола квалификација за Лигу Европе, који се игра у Јеревану, већ следећег уторка.

„Младост је јача од искуства“ – цитирао је пред ову утакмицу тренер Чукаричког Александар Веселиновћ чувеног српског писца Мешу Селимовића. Тиме је соколио своје, углавном голобраде играче, али њимаје баш фалило мало више рутине да на одмор крену са, бар три гола предности.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: ПОРАЗ НИШЛИЈА: Раднички се са два гола заостатка враћа из Естоније

Осамнаестогодишњи левоноги бисер Милутин Видосављевић је могао да се прослави али јеиз три одличне прилкике у 15, 22. и 33. минуту само погодио стативу. И када су се домаћи навијачи науздисали због бројних пропуштених зицера, пред крај првог полувремена стигла је радост. Стојановић је у 43. луцидно проиграо Тедића, спојио га са голманом, тако да је деветки Чукаричког остало само да ћушне лопту за први мат на утакмици. Два минута касније, деветнаестогодишњи нападач је могао да постане двоструки стрелац да није са петерца пребацио гол.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: НИ СЕКУНД ПОТЦЕЊИВАЊА: Чукарички дочекује Банатс у квалификацијама за ЛЕ

У наставку је улазак Бирманчевића донео нове, интересантне идеје у игри „брђана“.И баш је Партизанов ђак у 80. минуту асистирао Ковачу да главом матира голмана гостију и подебља предност. Тачку на тријумф ставио је Тедић другим голом у самом финишу меча. Око 2.500 гледалаца је аплаузом испретила играче Чукаричког који су им приредили лепо летње фудбалско вече.