Фудбалери Шефилд јунајтеда победили су на свом стадиону Кристал Палас са 1:0 у другом колу енглеске Премијер лиге.

Ово је прва победа Шефилда у Премијер лиги после 12 година, а јунак тријумфа и стрелац јединог гола био је Џон Лундстрам у 47. минуту.

Српски репрезентативац Лука Миливојевић одиграо је цео меч за Кристал Палас, али је лондондска екипа готво током целог меча била без праве шансе.

Шефилд после две одигране утакмице има седам бодова и заузима седмо место, док је Кристал Палас 14. са једним.

Фудбалери Челсија и Лестера играли су у Лондону нерешено 1:1, у другом колу Премијер лиге.

Челси је водио већ од седмог минута голом Мејсона Маунта, а у 67. је изједначио Вилфред Ндиди. Челсију је то први бод ове сезоне у Премијер лиги. Лестер има два из две утакмице.