Фудбалери Интера и Славија из Прага одиграли су вечерас у Милану нерешено 1:1, у утакмици првог кола Групе Ф у Лиги шампиона.

Славија је повела у 63. минуту, а стрелац је био Петер Олајинка. Бод Интеру донео је Николо Барела у другом минуту надокнаде времена, када је добро реаговао након што је из слободног ударца пречку погодио Стефано Сенси.

У последњем минуту надокнаде Интер је имао одличну шансу, али је ударац Ромелуа Лукакуа пред голом добро одбранио Ондреј Колар.

Фудбалер Славије Олајинка је постао први Нигеријац који је постигао гол на дебију у Лиги шампиона још од 2002. године, када је Јакубу био троструки стрелац за Олимпијакос у победи над Макабијем из Хаифе.

У другој утакмици у Групи Ф од 21 сат у Дортмунду играју Борусија и Барселона.

У Групи Г, Зенит и Лион одиграли су вечерас у Француској нерешено, 1:1.

Руски тим повео је у 41. минуту голом Сардара Азмуна, а изједначио је Мемфис Депај у 50. минуту из пенала.

У другој утакмици у тој групи од 21 сат играју Бенфика и Лајпциг.