Фудбалери Лација победили су данас на свом терену Ђенову са 4:0, у утакмици шестог кола италијанског првенства.

Лацио је повео у седмом минуту голом Сергеја Милинковић-Савића, а предност је удвостручио Стефан Раду у 40. минуту. Трећи гол постигао је Фелипе Каиседо у 59. минуту, а коначан резултат поставио је Ћиро Имобиле у 78. минуту.

После треће победе Лацио је шести на табели са 10 бодова. Ђенова, која је у последње четири утакмице освојила само бод, заузима 18. место на табели са пет бодова.

Фудбалери Роме победили су на гостовању Лече са 1:0.

Једини гол постигао је Един Џеко у 56. минуту. Победа Роме могла је да буде убедљивија, али је голман домаћих одбранио пенал Александру Коларову у 80. минуту.

Рома се попела на пето место на табели са 11 бодова, а Лече са шест бодова заузима 15. место.

Удинезе је као домаћин победио Болоњу голом Стефаноа Окаке у 27. минуту.

Удинезе има седам бодова на 10. месту, а Болоња има бод више на деветом месту.

Раније данас Наполи је победио Брешу са 2:1, а касније играју Каљари-Верона и Милан-Фиорентина.