Фудбалери ТСЦ-а победили су данас на свом терену екипу Рада са 2:0, у утакмици десетог кола Супер лиге Србије.

ТСЦ је повео већ у другом минуту голом Владимира Силађија, а коначан резултат поставио је Ненад Лукић у 53. минуту.

Екипа ТСЦ је прва на табели домаћег шампионата са 24 бода, док је Рад претпоследњи са шест освојених бодова.

Фудбалери Војводине су у гостима славила против Младости са 2:1.

Никола Дринчић је у 12. минуту донео вођство Војводини, да би у 36. минуту изједначио Милан Бојовић. Младост два минута касније остала са играчем мање пошто је црвени картон добио Владимир Радивојевић, а победу новосадском тиму донео је Бојан Матић пет минута пре краја меча.

Војводина је четврта на табели са 22 бода, док је Младост на 11. месту са девет бодова.

Фудбалери Пролетера су на свом терену победили Напредак са 2:0, а голове су постигли Милорад Балабановић и Милан Миросављев. Након овог кола и Напредак и Пролетер имају по 11 бодова.