Фудбалери Радника победили су данас на свом терену ТСЦ са 1:0, у утакмици 11. кола Супер лиге Србије.

Радник је тако уписао трећу победу од почетка шампионата, али и нанео први пораз ТСЦ и тренутно је на 11. месту на табели са 11 бодова. Екипа из Бачке Тополе је сада трећа са 24 освојена бода.

Једини гол на мечу, вредан три бода, постигао је Милан Макарић у 52. минуту са пенала.

Минималну победу у уписао је и Раднички из Ниша на гостовању Мачви, а стрелац поготка био је Стефан Михајловић у 63. минуту.

Раднички је шести на табели домаћег шампионата са 19 бодова, док је Мачва последња са само три бода.

Фудбалери Чукаричког су на свом терену славили против Јавора са 2:0 головима Стефана Ковача и Ибрахима Ндиајеа. Чукарички је тренутно други на табели са 25 бодова, док је Јавор на 12. позицији са девет.

Фудбалери Рада и Пролетера одиграли су нерешено 1:1. Повео је Пролетер голом Бранислава Јовановића у 22. минуту, а изједначење и бод Раду донео је Милан Перендија у 58. минуту са беле тачке.

Рад је претпоследњи на табели са седам бодова, док је Пролетер осми са 12.

Резултати и стрелци: Чукарички - Јавор 2:0 (Ковач 13, Н'Даје 62) Мачва - Раднички Ниш 0:1 (Михајловић 63) Рад - Пролетер 1:1 (Перендија 58. пенал - Јовановић 22) Радник - ТСЦ 1:0 (Макарић 52. пенал)

Јуче: Војводина - Спартак 2:0 (Бојић 23, Николић 41)

Сутра: Инђија - Младост (15 сати) Напредак - Црвена звезда (16) Партизан - Вождовац (18)

Табела: Војводина 25 бодова, Чукарички 25, ТСЦ 24 бода, Црвена звезда 24, Партизан 23, Чукарички 22, Раднички 19, Вождовац 14, Спартак 12, Пролетер 12, Напредак 11, Радник 11, Јавор 9, Младост 9, Инђија 7, Рад 7, Мачва 3.