Подела бодова у Дортмунду. Пријатељски меч Немачке и Аргентине завршен је без победника - 2:2 (2:0). Два тима су тако “поделила” по полувреме.

Панцери” су одиграли савршено прво полувреме. У потпуности су контролисали дешавања на терену и из три шута у оквир гола два пута затресли мрежу.

Стрелци су били Гнабри у 16. и Хаверц у 22. минуту. И са тим резултатом се отишло на паузу.

ПРОЧИТАЈТЕ ЈОШ: Французи у проблему: Мбапе се повредио

По повратку на терен је Скалони направио неколико промена (увео је Акуну и Окампоса) и покушао да пронађе прави тим. Погодио је када је у 62. минуту уместо Дибале увео Аларија. Нападач Леверкузена је четири минута касније искористио добар центаршут Акуне и главом матирао Тер Штегена.

Да је Скалони погодио са изменама могло је да се види и у 85. минуту када је Окампос шутирао, лопта је погодила Џана, променила правац и завршила у мрежи Немаца. То је уједно био и коначан резултат, иако су "гаучоси" после тога имали неколико прилика и да победе.