Fudbaleri Dinama iz Vranja pobedili su danas u gostima ekipu Zemuna sa 2:1, u utakmici 21. kola Super lige Srbije.

Zemun je poveo u 15. minutu golom Nemanje Vučića, ali je Dinamo u drugom poluvremenu preokrenuo rezultat. Na 1:1 je u 45. minutu izjednači Mlađan Stevanović, a vođstvo Dinamu doneo je Davor Nedeljković pogotkom u 65. minutu.

Dinamo je uspeo da sačuva prednost i sva tri boda i pored toga što je u finišu meča, od 85. minuta, igrao sa igračem manje nakon što je Nedeljković zaradio drugi žuti karton.

Dinamo je upisao treću pobedu u domaćem šampionatu, ali će jesenji deo prvenstva završiti na poslednjem mestu na tabeli sa samo 10 osvojenih bodova. Zemun je na pretposlednjem mestu sa pet bodova više.

Fudbaleri Radničkog pobedili su danas Napredak sa 2:1, u 21. kolu Super lige Srbije.

Strelci za niški klub u Kruševcu bili su Nikola Drinčić u sedmom i Nermin Haskić u 24. minutu, dok je gol za domaćina u devetom dao Miroljub Kostić.

Radnički je drugi na tabeli sa 50 bodova, devet manje od Crvene zvezde, a šest više od trećeplasiranog Partizana.

Napredak je peti u srpskom prvenstvu sa 33 boda.

Mladost i Rad igrali su u Lučanima nerešeno bez golova. Mladost zauzima šesto mesto sa 33 boda, dok Rad ima 16 i 14. je na tabeli.