Totenhem je počeo izlazak iz krize. U meću trećeg kola grupne faze Lige šampiona su ubedljivo savladali Crvenu zvezdu - 5:0 (3:0).

Pitanje pobednika je bilo rešeno praktično već posle 16 minuta kada je na semaforu stajalo 2:0 golovima Kejna i Sona. A, upravo je Son pred odlazak na pauzu postigao i svoj drugi pogodak na meču.

Na startu drugog dela se upisao Lamela, da bi Kejn potom u 72. minutu stavio tačku.

U narednom kolu će Zvezda 6. novembra na stadionu "Rajko Mitić" dočekati Totenhem.

19:52 - SASTAVI TIMOVA

TOTENHEM: Gazaniga - Orije, Vertongen, Sančez, Dejvis - Sisoko, Ndgombele - Son, Lamela, Ali - Kejn

ZVEZDA: Borjan - Rodić, Milunović, Degenek, Gobeljić - Vulić, Kanjas - Van la Para - Marin, Garsija - Tomane

20:10 - ITALIJAN SUDI

Pravdu na utakmici deliće italijanski arbitar Marko Guida. Njegović pomoćnici su Filipo Meli i Ćiro Karbone, dok će četvrti arbitar biti Maurisio Marijani.

Guida je, inače, sudio duel između Partizana i AZ Alkmara u Beogradu.

20:36 - ATMOSFERA U LONDONU

Početak meča u Londonu se polako približava. Navijači ulaze na tribine, a u zvaničnoj prodavnici može da se kupi i poseban šal za večerašnji meč koji košta 15 funti.

20:46 - ŠAL KOŠTA 15 FUNTI

Šal koji je napravljen za večerašnju utakmicu košta 15 funti.

21:02 - UTAKMICA JE POČELA

Meč u Londonu je počeo.

21:06 - PODRŠKA NAVIJAČA

Zvezda ima podršku navijača. Više od 500 pristalica crveno-belih sa Severne tribine bodri svoj klub.

21:10 - SON PRAVI NAJVIŠE PROBLEMA

Na startu meča Zvezda ima najviše problema sa Sonom. Fudbaler Totenhema je raspoložen i već je to pokazao u nekoliko navrata.

21:12 - KEJN ZA VOĐSTVO TOTENHEMA

GOOOL - Kejn je doneo prednost Totenhemu. Posle dobrog centaršuta iz kornera je engleski napadač pogodio mrežu Borjana pored dvojice čuvara.

21:18 - SON DUPLIRAO PREDNOST

GOOOL - Totenhem je odmah duplirao prednost. Lamela je prošao po strani, video Sona koji je ostao potpuno sam na drugoj stativi i nije mu bilo teško da postigne gol.

21:26 - TOTENHEM NASTAVLjA SA NAPADIMA

Bez obzira na vođstvo fudbaleri Totenhema nastavljaju sa napadima. Lamela je pripretio iz velike udaljenosti, Borjan je izbio loptu u korner. Posle udarca iz ugla nije bilo opasnosti.

21:31 - ZVEZDA SE OSLOBODILA PRITISKA

Uspela je Zvezda da se oslobodi početnog pritiska Totenhema. Imali su i prvu šansu na meču. Van la Para je šutirao glavom, Gazaniga je ispustio loptu, ali su njegovi saigrači bili oprezni i intervenisali.

21:35 - MARIN POKRETAČKA SNAGA ZVEZDE

Marin je glavni organizator igre Zvezde. Sve ide preko njega. Posle jednog duela sa Sonom je ostao na zemlji, brzo se pridigao, a Son je odmah prišao da mu se izvini.

21:40 - DOBRI POKUŠAJI ZVEZDE

Mogla je Zvezda u 38. minutu da smanji zaostatak. Gobeljić je prvo šutirao iz polu-voleja. Njegov pokušaj je izblokiran, da bi posle popravnog uspeo opet da uputi šut, Marin je bio u još boljoj situaciji, ali je šutirao pored gola.

21:46 - NOVI GOL SONA

GOOOL - Marin je izgubio loptu na sredini terena, Ndombele je uzeo, ostavio za Sona koji se ubacivao i lako matirao Borjana.

21:48 - POLUVREME U LONDONU

Sudija Guida nije produžio prvi deo. Na poluvremenu Totenhem ima tri gola prednosti.

22:00 - POČAST ZA BUNjEVČEVIĆA

U pauzi između dva dela su u Totenhemu pokazali da nisu zaboravili Gorana Bunjevčevića. Pustili su snimke na velikim video-bimovima u znak sećanja na bivšeg fudbalera Zvezde i Totenhema koji je preminuo u junu prošle godine.

Kratak govor je održao njegov bivši saigrač Daren Anderton, posle čega su usledili aplauzi.

22:04 - POČELO DRUGO POLUVREME

Utakmica u Londonu je nastavljena. Nije bilo izmena ni u jednoj ekipi.

22:10 - ODMAH ŠANSA ZA TOTENHEM

Imao je Totenhem već na startu drugog dela dobru šansu. Kejn je odlično centrirao, Lamela je šutirao preko gola.

22:13 - GOBELjIĆ PONOVO POKUŠAVA

Ostao je Gobeljić ponovo sam na strani, šutirao je pravo u Gazanigu. Čuvar mreže Totenhema traži od svojih igrača da više obraćaju pažnju na Zvezdine igrače.

22:16 - LAMELA STRELAC

GOOOL - Četvrti gol Totenhema u Londonu. Lamela, koji je veoma raspoložen na startu drugog poluvremena, je primio loptu na oko 10-11 metara, okrenuo se i praktično potpuno sam ostao i lako postigao gol.

22:21 - DUPLA PROMENA MILOJEVIĆA

Napravio je Milojević dve promene u 62. minutu. Izašli su Kanjas i Tomane, a ušli su Petrović i Pavkov.

22:25 - GARSIJA SE OPROBAO, GAZANIGA LjUT

Probao je Mateo Garsija u 67. minutu. Prvo je oduzeo loptu Vertongenu, pa onda šutirao. Gazaniga je reagovao, pa imao šta da kaže svojim saigračima.

22:29 - MARIN BLIZU GOLA

Malo je nedostajalo da  Zvezda postigne pogodak. Marin se namestio, šutirao dobro, ali je lopta završila tik pored stative.

22:31 - KEJN ZA "PETARDU"

GOOOL - Novi pogodak Totenhema. Hari Kejn je u 72. minutu postigao peti pogodak za domaći tim. Degenek je kasnio kod pravljenja ofsajd zamke, engleski napadač je to iskoristio, gađao i pogodio dalji ugao.

22:40 - POKETINO I MILOJEVIĆ NAPRAVILI SVE IZMENE

Poslednju izmenu je Milojević napravio u 82. minutu. Umesto Van la Pare je ušao Vukanović. Poketino je iz igre izveo Sona, Vertongena i Alija, a uveo Dajera, Fojta i Lo Selsa.

22:46 - ČEKA SE POSLEDNjI ZVIŽDUK

Čeka se samo poslednji zvižduk sudije Guide. Sve je odavno rešeno. Borjan je u 88. minutu sprečio Kejna da postigne novi pogodak pošto je lako prošao pored Milunovića.

22:51 - KRAJ UTAKMICE

Utakmica u Londonu je završena. Totenhem je rutinski došao do pobede - 5:0.